PAPILDOMOS
PASLAUGOS

Nuo lizingo ir draudimo sąlygų derinimo iki pratęstos garantijos ar turimo automobilio pardavimo.

Žinome, kas naudingiausia kiekvienam automobiliui individualiai, todėl galite būti ramūs, kad jis bus patikimas, saugus ir tikrai puikiai atrodys.

Nuo lizingo ir draudimo sąlygų derinimo iki pratęstos garantijos ar turimo automobilio pardavimo.

Žinome, kas naudingiausia kiekvienam automobiliui individualiai, todėl galite būti ramūs, kad jis bus patikimas, saugus ir tikrai puikiai atrodys.

TURIMO AUTOMOBILIO PARDAVIMAS

Lygiai kaip padedame įsigyti automobilius, taip pat profesionaliai ir patogiai galime parduoti Jūsų turimą.

Užsakius naują automobilį iš AutoPRO, senuoju rūpintis nebereikės: išvalysime, nufotografuosime ir parduosime už logišką rinkos kainą, nenuskriausdami nei Jūsų, nei naujo pirkėjo.

AUTOMOBILIO LIZINGAS

Padedame pas mūsų partnerius užsakomam automobiliui gauti geriausias lizingo sąlygas.

Esame įtraukti į patikimų automobilių pardavėjų sąrašus, todėl gausite palankesnius lizingo pasiūlymus su mažesnėmis palūkanomis, mažesniais pradiniais įnašais ar net didesnėmis likutinėmis vertėmis.

AUTOMOBILIO DRAUDIMAS

Saugus vairavimas tuomet, kai automobilis yra pilnai apsaugotas nuo netikėtų rizikų.

Mūsų draudimo partneriai užtikrina išskirtines privalomojo TPVCA ir KASKO draudimo sąlygas. Matote? AutoPRO yra daugiau nei tik automobilių užsakymas - tai visų reikalingų paslaugų derinys!

PRATĘSTA
GARANTIJA

Pati didžiausia ramybė - žinojimas, kad nutikus gedimui juo bus pasirūpinta ir tai papildomai Jums nekainuos.

Mūsų partnerių teikiama net iki 3 metų pratęsta garantija naudotiems automobiliams apima svarbiausias sritis: variklį, greičių dėžę, elektroniką.
Baimių ir neužtikrintumo jausmų nebelieka. Juos pakeičia ilgus metus trunkantis saugumas.

PATIKIMĄ NAUDOTĄ AUTOMOBILĮ UŽSAKYKITE LYG NAUJĄ

Naujas standartas su AutoPRO: kiekvienas automobilis užsakomas individualiai, detaliai patikrinamas ir su trijų metų garantija.

Liko tik užpildyti užklausos formą ir išsirinkti labiausiai patinkantį variantą!

AUTOMOBILIO
BLIZGINIMAS

Prireikus, AutoPRO komanda pasirūpins automobilio išvaizda. Kruopščiai ir nuodugniai išvalysime Jūsų naujai užsakytą automobilį, bei atnaujinsime kėbulą, kad šis tiesiog spindėtų.

Nepriekaištingai atrodantys automobiliai - mūsų kasdienybė.

PAPILDOMA
GARSO IZOLIACIJA

Yra automobilių, kurie yra tiesiog puikūs, bet iki tobulumo trūksta tik geresnės garso izoliacijos.

Mūsų partneriai padeda pasirūpinti, kad važiavimas automobiliu teiktų kuo didesnį malonumą, be nereikalingo triukšmo ar galvos skausmo. Kiekvienam automobiliui individualiai parenkamas geriausiai tinkantis papildomos garso izoliacijos slopinimo darbų ir medžiagų planas. Tai yra garantas, kad bus pasiekta maksimali nauda ir vairavimo komfortas.

NUOTOLINIS
UŽVEDIMAS

Automobiliai turi būti komfortabilūs. Tiek per žiemos šalčius, tiek vasaros karštomis dienomis.

Nuotolinio užvedimo sistema leidžia neišeinant iš namų užkurti automobilį, kad jo vidaus temperatūra būtų tokia, kaip norite. Žiemą jis bus šiltas, langai su atitirpusiu ledu, o vasarą - maloniai vėsus.

APSAUGINĖ
KĖBULO PLĖVELĖ

Įsivaizduokite - automobilio kėbulas blizga tobulai!

Būtent toks yra mūsų partnerių atliekamas apsauginės automobilių plėvelės poveikis. Apsauga nuo įbrėžimų, druskos mišinių žiemą ar iš po ratų iššokančių akmenukų. Net ir kelių metų automobilis gali atrodyti lyg visiškai naujas iš salono!